Blogas

Budai, kaip isvengti nemalonaus kvapo namuose

Posted by Bakterijos on March 18, 2018 at 6:05 AM

Ko gero, būdų galima išvardinti daugybę šaltinių, iš kurių kyla nemalonus kvapas namuose: jei smirda kanalizacija, avalynė nėra tinkamai prižiūrima, o namai retai vėdinami, sunku bus tikėtis gaivaus kvapo. Gera žinia ta, kad visoms išvardintoms problemoms egzistuoja puikūs sprendimo būdai, tačiau tai- ne visi nemalonumai, kurie gali jus ištikti. Taigi, pats metas aptarti kitus kovos su prastu kvapu namuose, būdus.

Kaip pašalinti nemalonų rankų kvapą?

Nemaloniai kvepėti gali ne tik namai, bet ir rankos, ypač po to, jei gaminote žuvies patiekalus ir dar gardinote jį laiškiniais česnakais ar svogūnais. Tad, kaip pašalinti šiuos išdavikiškus kvapus? Vien tik muilo pakaks – pirmiausia gerai įtrinkite rankas smulkia druska arba kavos tirščiai ir vėliau nuplaukti šiltu vandeniui bei muilu. Kvapo kaip nebūta. Na, o jei nenorite, kad po visus namus pasklistų kepamos žuvies kvapas, tokiu atveju į keptuvę įdėkite bulvės riekelę.

Nemalonius kvapus iš kilimų ar minkštų baldų pirktiniai valikliai pašalina ne taip jau ir efektyviai

Taip jau yra, kad būtent kilimai bei minkštų baldų audiniai yra tie elementai, kurie ypač puikiai sugeria visus aplinkos kvapus (nemalonius – irgi), o svarbiausia jie pasilieka ilgam. Tačiau ir tai dar ne visi sunkumai, su kuriais susiduria namų šeimininkai – net ypač brangūs pirktiniai valikliai ne visada geba juos efektyviai pašalinti. Būtent tokiais atvejais verta prisiminti seną gerą buities pagalbininkę – sodą, kurios tiesiog reikėtų paberti, palaikyti 15 minučių ir susiurbti dulkių siurbliu.

Kaip panaikinti nemalonų kvapą, sklindantį nuo pjaustymo lentelės?

Pjaustymo lentelės gali tapti dar vienu nemalonaus kvapo šaltiniu jūsų namuose. Savaime suprantama, siekiant jo išvengti, reikia reguliariai jas plauti, be to, kiekvienai produktų kategorijai turėti po atskirą pjaustymo lentelę. Na, o, jei jau taip nutiko, kad nemalonų kvapą panaikinti reikia greitai ir efektyviai, tokiu atveju būtina pasinaudokite šia gudrybe: lentelę įtrinkite druska, palaikykite ir nuplaukite šiltu vandeniu.

Visuose namuose – kvepiantys maišeliai

Įvairiose namų vietose pakabinkite plono audeklo medžiaginių maišelių su levandomis ar kitomis, maloniai kvepiančiomis žolelėmis – jos apgaubs magišku aromatu.

Kaip matyti, prastas kvapas namuose gali atsirasti dėl daugybės įvairių priežasčių, tačiau kiekvienu atveju galima rasti tinkamų sprendimų. Taigi, jei norite, kad jūsų namuose nebūtų nemalonių kvapų, o vos tik jam atsiradus, žinotumėte, kaip jį efektyviai panaikinti, teliks tik įsiminti šias gudrybes.

Efektyvus ir biologinis problemų sprendimas nuotekų sistemoje - bakterijos kanalizacijai.

Categories: Kanalizacijai