Blogas

view:  full / summary

Budai, kaip isvengti nemalonaus kvapo namuose

Posted by Bakterijos on March 18, 2018 at 6:05 AM

Ko gero, būdų galima išvardinti daugybę šaltinių, iš kurių kyla nemalonus kvapas namuose: jei smirda kanalizacija, avalynė nėra tinkamai prižiūrima, o namai retai vėdinami, sunku bus tikėtis gaivaus kvapo. Gera žinia ta, kad visoms išvardintoms problemoms egzistuoja puikūs sprendimo būdai, tačiau tai- ne visi nemalonumai, kurie gali jus ištikti. Taigi, pats metas aptarti kitus kovos su prastu kvapu namuose, būdus.

Kaip pašalinti nemalonų rankų kvapą?

Nemaloniai kvepėti gali ne tik namai, bet ir rankos, ypač po to, jei gaminote žuvies patiekalus ir dar gardinote jį laiškiniais česnakais ar svogūnais. Tad, kaip pašalinti šiuos išdavikiškus kvapus? Vien tik muilo pakaks – pirmiausia gerai įtrinkite rankas smulkia druska arba kavos tirščiai ir vėliau nuplaukti šiltu vandeniui bei muilu. Kvapo kaip nebūta. Na, o jei nenorite, kad po visus namus pasklistų kepamos žuvies kvapas, tokiu atveju į keptuvę įdėkite bulvės riekelę.

Nemalonius kvapus iš kilimų ar minkštų baldų pirktiniai valikliai pašalina ne taip jau ir efektyviai

Taip jau yra, kad būtent kilimai bei minkštų baldų audiniai yra tie elementai, kurie ypač puikiai sugeria visus aplinkos kvapus (nemalonius – irgi), o svarbiausia jie pasilieka ilgam. Tačiau ir tai dar ne visi sunkumai, su kuriais susiduria namų šeimininkai – net ypač brangūs pirktiniai valikliai ne visada geba juos efektyviai pašalinti. Būtent tokiais atvejais verta prisiminti seną gerą buities pagalbininkę – sodą, kurios tiesiog reikėtų paberti, palaikyti 15 minučių ir susiurbti dulkių siurbliu.

Kaip panaikinti nemalonų kvapą, sklindantį nuo pjaustymo lentelės?

Pjaustymo lentelės gali tapti dar vienu nemalonaus kvapo šaltiniu jūsų namuose. Savaime suprantama, siekiant jo išvengti, reikia reguliariai jas plauti, be to, kiekvienai produktų kategorijai turėti po atskirą pjaustymo lentelę. Na, o, jei jau taip nutiko, kad nemalonų kvapą panaikinti reikia greitai ir efektyviai, tokiu atveju būtina pasinaudokite šia gudrybe: lentelę įtrinkite druska, palaikykite ir nuplaukite šiltu vandeniu.

Visuose namuose – kvepiantys maišeliai

Įvairiose namų vietose pakabinkite plono audeklo medžiaginių maišelių su levandomis ar kitomis, maloniai kvepiančiomis žolelėmis – jos apgaubs magišku aromatu.

Kaip matyti, prastas kvapas namuose gali atsirasti dėl daugybės įvairių priežasčių, tačiau kiekvienu atveju galima rasti tinkamų sprendimų. Taigi, jei norite, kad jūsų namuose nebūtų nemalonių kvapų, o vos tik jam atsiradus, žinotumėte, kaip jį efektyviai panaikinti, teliks tik įsiminti šias gudrybes.

Efektyvus ir biologinis problemų sprendimas nuotekų sistemoje - bakterijos kanalizacijai.

Nuoteku valymo irenginiai ir bakterijos kanalizacijai

Posted by Bakterijos on February 25, 2018 at 7:05 AM

Nuotėkų valymo įrenginiai ir bakterijos neatsiejama nuotekų valymo proceso dalis. Naudojant biologines priemones galima išvengti daug problemų kanalizacijoje arba jas efektyviai išspręsti, jei tokios atsirado.

Kada paskutinį kartą tikrinote savo namo nuotėkų valymo įrenginius?

Taip jau yra, kad žmonės yra pratę galvoti, jog, jei įsigijo susimontavo ar gavo dovanų naują daiktą, mechanizmą, kad jo prižiūrėti nereikia ir juo bus galima naudotis mažiausiai 5 metus. Klystate, jei kalbama apie nuotėkų valymo įrenginius, nuo kurių darbo priklauso Jūsų komfortas buityje.

Nuotėkų valymo įrenginiai privalo būti prižiūrimi, arba jų priežiūrą reikia pradėti jau nuo pirmųjų sistemos sumontavimo dienų ir tuojau paaiškinsime kodėl. Taigi, savo buityje visi naudojame chemines priemones, tiek vonioje, tiek skalbyklėje, tiek indų plovimo proceso metu. Kartu su šarmais, cheminiais elementais į nuotėkų sistemą patenka ir organinės medžiagos, tai maistas, su maistu atlikę riebalai ir kita organika, kuri patekusi į nuotėkų sistemą pradeda vykdyti savo juoduosius darbelius, tai yra jungtis ir sudaryti tam tikrus junginius, kurie ne tik, kad patenka į pačią valymo sistemą, bet dar ir prilimpa prie vamzdyno sienelių. Taip šie junginiai pradeda savo funkcionavimą ir kenkėjišką veiklą Jūsų naujoje sistemoje ir galima sakyti, kad blogosios bakterijos jau apsigyveno vamzdyne. Nuo tokių veiksmų neapsaugo net ir nuotėkų valymo įrenginiai ir nesvarbu, kad jie galėjo tik vakar būti sumontuoti Jūsų kieme. O pagalvokite kas dedasi nuotėkų sistemose, kurios funkcionuoja jau kelis metus ar daugiau? Vamzdyno bei nuotėkų valymo sistemos sienelės palaipsniui aplimpa minėtais junginiais, pralaidumas sistemoje pradeda mažėti, kol galiausiai, vieną dieną Jūs pastebėsite, kad dušo, virtuvės ar sanitarinio mazgo nuotėkos nebenori leistis į sistemą. O tada laukite bėdos, nes dėl to gali sutrikti visas Jūsų namo gyvenimas.

Klausimas, kaip išvengti tokių nemalonumų ar problemų? Sprendimas yra labai paprastas. Visų šių junginių, tiek cheminių, tiek organinių medžiagų skaidymui pačioje nuotėkų sistemoje yra labai patogus ir efektyvus būdas. Tai į nuotėkų valymo sistemą patalpinti ir veisti gerąsias bakterijas. Buityje jos vadinamos bakterijos kanalizacijai, kurios sudėtį sudaro 100% natūralūs fermentai. Žinoma, daugelis buityje gali naudoti ir cheminius vamzdynų valiklius, bet taip elgiasi tik tie, kurie negalvoja apie savo įrenginių sistemos ilgaamžiškumą, funkcionalumą bei pačią gamtą. Juk cheminiai elementai naikina visus gyvius gamtoje. Todėl jei norite, kad jus suptų gyvoji gamta, nustosite naudoti valiklius, kurie yra priešiški ir kenksmingi gamtai ir pasirinksite bakterijas kanalizacijai, kurios jokios žalos gamtai nedaro, o reikiamą skaidymo funkciją įrenginių sistemoje atlieka daug greičiau ir saugiau.

Žinoma, kad susimontavus naujus nuotėkų valymo įrenginius, neprivalu iškart ten pilti bakterijas dideliais kiekiais. Kol įrenginiai yra nauji, jiems pakanka tik profilaktinės priežiūros, kad jie funkcionuotų ilgai o jų darbinis našumas nesumažėtų net ir po kelių metų naudojimo. Todėl dėl bakterijų naudojimo naujiems įrenginiams pasitarkite su jas prekiaujančiais atstovais ir sužinosite, kad nuotėkų įrenginių priežiūra nėra sudėtinga ir nereikalauja didelių išlaidų.


Rss_feed