Prekiaujame biologinėmis bakterijomis kanalizacijai, kurios užtikrina saugų nuotekų valymą bei kanalizacijos sistemos sklandų darbą.


Bakterijos kanalizacijai:


  • Šalina nemalonų kvapą kanalizacijoje;
  • Atstato vamzdyno nuotekų pralaidumą;
  • Efektyviai šalina atsiradusius kamščius;
  • Pagerina visų tipų valymo įrenginių darbą;
  • Garantuoja mažesnį teršalų kiekio patekimą į aplinką;
  • Nekenkia gamtai;

1. Nemalonus kvapas kanalizacijoje atsiranda nebūtinai neprižiūrint. Yra keli veiksniai, kurie gali įtakoti nemalonaus kvapo atsiradimą kanalizacijoje: per maža nuotekų sistema, lyginant su generuojamų nuotekų kiekiu; naudojamos netinkamos priemonės kanalizacijos priežiūrai; į kanalizaciją supilamos medžiagos, kurios yra įtrauktos į draudžiamų sąrašą. Nemalonų dvoką nuotekų sistemoje kuria taip vadinamos blogosios bakterijos. Bakterijų atsiradimo židinį sudėtinga nustatyti, todėl ir kovoti su nemalonių kvapu yra gan sunku. Kvapas pasiskirsto po visą vamzdyną, todėl radęs išėjimą, jis pabando "ištrūkti" iš uždaros sistemos. Dažniausiai, kvapas pasireiškia vonioje arba dušo kabinoje, po vandens nupylimo. Vanduo, patekdamas į sistemą, lauk išstumia nemalonų kanalizacijos kvapą, kuris jau susikaupęs laukią kanalizacijoje. Kanalizacijos kvapo naikinimas gali būti efektyvus, jei naudosite Buksvarus.lt biologines priemones.

2. Teršalai, su nuotekomis patekę į kanalizacijos sistemą, joje sukuria tam tikrus junginius, limpa prie vamzdyno sienelių, taip mažina nuotekų pralaidumą. Profilaktikai naudojant Buksvarus.lt bakterijas kanalizacijai, pralaidumo sumažėjimo galima išvengti. Nuotekų sistema veiks sklandžiai ir be papildomų trukdžių.

3. Kaip atkimsti kriaukle: vonią, tualetą, dušo kabiną? Štai tokie klausimai, neretai kyla tiems, kurių namuose ir kanalizacijos vamzdyne susikuria kamščiai. Kaip susikuria kamščiai nuspėti nėra sudėtinga. Geriausias jų atsiradimo pagrindas yra į sistemą patenkantį plaukai, įvairios prausimosi priemonės, maisto likučiai ir įvairios kilmės riebalai. Sąveikaudamos tarpusavyje, visos išvardintos medžiagos jungiasi tarpusavyje, plaukai pritraukia jas, taip pradedamas formuoti būsimas kamštis. Kamščiai atsiranda netikėtai, todėl sustojęs nuotekų subėgimas į sanitarinius mazgus nėra mums priimtinas. Paskambinus santechnikui, kol jis ras laiko Jums, teks kęsti gan didelius nepatogumus. Todėl norintiems atkimšti kriauklę, unitazą ar vonią bei kanalizaciją, Buksvarus.lt siūlo ir efektyvų cheminį produktą - granules. Jos neužkimš kriauklės net ir padauginus priemonės. Tao granulės, kurios reaguoja tik su karštu vandeniu, todėl subertos į užsikimšusį kriauklės sanitarinį mazgą, šiek tiek palaukus (kelias sekundes), priemonė pasieks ir kamščio susidarymo vietą. Ant viršaus užpylus verdančio vandens, priemonė, per 5-10 minučių, ištirpins bet kokio įsisenėjimo kamštį kriauklėje ar bet kuriame kanalizacijos sanitariniame mazge. Granulės efektyviai ištirpina plaukus ir visus junginius, kurie sudaro kamštį. Nekenkdamos vamzdynui, granulės efektyviai atkemša kriauklę, nors cheminio proceso metu ir skleidžia nemalonų, bet nekenksmingą kvapą. Neaktyviomis, granulės tampa po 5-10 minučių, po kamščio ištirpinimo proceso.

Susisiekti su mumis galite parašę arba paskambinę.